Haber

Dilan Polat Bayıldı, Engin Polat’ın İfade İşlemleri Devam Ediyor

Aralarında Dilan Polat’ın da bulunduğu 18 şüpheli, Sulh Ceza Hakimliği’ne sevk edildi. Dilan Polat ifade verirken bayıldı. Dilan Polat’ın sağlık durumunun yeterli olduğu öğrenilirken Engin Polat’ın ifadesi devam ediyor.

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, Engin Polat ve Dilan Polat hakkında “suç işlemek amacıyla örgüt kurma”, “suç gelirlerinin aklanmasının önlenmesi”, “suçtan kaynaklanan mal varlığının aklanması” suçlarından soruşturma başlattı. ve “vergi kanununun ihlali”. Aralarında Dilan Polat ve Engin Polat’ın da bulunduğu 24 şüpheliden 18’i Anadolu Adalet Sarayı’na getirildi. Aralarında Dilan Polat, Engin Polat, Sinem Sıla Doğu ve Sezgin Polat’ın da bulunduğu 16 şüpheli tutuklama talebiyle hakimliğe, 2 şüpheli ise adli kontrol talebiyle hakimliğe sevk edildi.

Dilan Polat açıklama sırasında bayıldı

Sulh Ceza Mahkemesi’nde ifade verirken rahatsızlanan Dilan Polat bayıldı. Dilan Polat hava alması için koridora çıkarıldı. Polat’ın durumunun stabil olduğu öğrenildi. Öte yandan 7 şüphelinin sorgusu tamamlanırken Engin Polat’ın sorgu süreci devam ediyor. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu