Haber

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü işbirliğiyle Düzce Üniversitesi’nde sportif etkinlikler düzenlendi

Düzce Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu ve Düzce Meslek Yüksekokulu SporKurullar tarafından Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü işbirliğiyle sportif etkinlikler düzenlendi.

Etkinlikte Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından kampüs bahçesinde üniversite öğrencileri için çeşitli oyun setleri hazırlandı. Voleybol, basketbol, ​​ayak tenisi, masa tenisi, curling, dart, halat çekme ve bilek güreşi gibi birçok etkinliğin yer aldığı organizasyon, halk oyunları ekibinin gösterisiyle sona erdi.

Etkinlikte öğrencilere katılabilecekleri spor etkinlikleri hakkında bilgi verildi. Öğrencilerin dönem boyunca Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nün sosyal ve sportif faaliyetlerinden ve sosyal tesislerinden yararlanabilecekleri hatırlatıldı.

Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğretim Üyesi İbrahim Külünk ise etkinliklerin öğrenciler açısından önemine dikkat çekti. Öğrencilerin ruhsal, sosyal ve akademik gelişimleri için bu tür sportif ve sosyal faaliyetlerin arttırılması ve spor faaliyetlerine ilişkin farkındalığın geliştirilmesi gerektiğini belirtti. Önümüzdeki dönemde Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile işbirliklerini daha da geliştireceklerini belirten Külünk, öğrencilerin yararına olacak her türlü etkinliğe de destek vereceklerini sözlerine ekledi.

Etkinliklere katılan öğrenciler, vize sınavları öncesinde düzenlenen organizasyonun kendilerine moral ve motivasyon verdiğini, benzer organizasyonların devamını beklediklerini söyledi. – DÜZCE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu